Komedia e këndshme e Krishtlindjeve”Pushime me pranga”është një përpjekje që duhet parë në atë kohë të veçantë të vitit. Shumë abonentë të Netflix do të donin të dinin nëse mund të shijojnë rom-com të yuletide në transmetues.

Për ata atje që nuk janë të njohur, yjet e Holiday in Handcuffs, Melissa Joan Hart si Gertrude Marie Chandler, një Artistja aspiruese e detyruar të punojë si kamariere, e cila pasi humbi të dashurin dhe një mundësi pune, rrëmben një klient të quajtur David Martin, i luajtur nga Mario Lopez, për ta sjellë në shtëpi për pushime për të takuar të dashurit e saj. Gjithashtu në formacionin që sjell në jetë këtë komedi yjore me Lopez dhe Hart është Markie Post, Timothy Bottoms, June Lockhart, Kyle Howard dhe Vanessa Lee Evigan.

Programi i festave i përgatitur mirë fillimisht ishte një i bërë-Filmi për TV që u transmetua në familjen ABC si pjesë e bllokut të programimit të tyre tradicional 25 Ditët e Krishtlindjeve, fansat e tyre janë pëlqyer shumë gjatë viteve. Përfundoi duke vendosur një rekord në ABC Family si Transmetimi televiziv më i ndjekur në historinë e rrjetit.

Plot të qeshura dhe momente të përzemërta, nuk është vërtet tronditëse të zbulosh se”Pushimi me pranga”është një aferë e kërkuar për shumë njerëz rreth asaj periudhe të veçantë të vitit. Kushdo që kërkon të shohë nëse mund të hyjë në frymën e Noel-it duke parë këtë film në Netflix, duhet të vazhdojë të lexojë patjetër!

A ofrohet”Festa me pranga”në Netflix?

Fatkeqësisht, abonentët e Netflix do ta bëjnë këtë? mos shkoni në festën me pranga pasi filmi me të njëjtin emër nuk është i disponueshëm në shërbimin e transmetimit. Për disa, ky është i kuptueshëm lajmi i keq që njerëzit në listën e keqe duhet të përjetojnë vetëm, si dhe ata që marrin rregullisht copa qymyrguri në ditën e madhe.

Por ka shumë dhurata që Netflix ka rezervuar. për ist subscribes kur bëhet fjalë për titujt e lidhur me Krishtlindjet. Disa nga këta tituj të disponueshëm tani në transmetues përfshijnë Home For Christmas, Operation Christmas Drop, The Christmas Chronicles, Holidate, A Christmas Castle dhe Klaus.

Ku mund të shikoni Holiday in Handcuffs

<. p>Pushimet me pranga ofrohet në Hulu, Freeform dhe ABC.